Naše služby

Naše Služby


Spoločnosť Zaudio s.r.o. ponúka široké portfólio služieb pre Vaše eventy, konferencie, školenia, firemné podujatia, galavečery, plesy, módne prehliadky, kultúrne a spoločenské akcie (či už v interiéri, alebo exteriéri) a vonkajšie festivaly. Prioritou v našej činnosti je ozvučovanie a osvetľovanie, avšak k dnešným trendom neodmysliteľne patria aj pódiá, konštrukcie, videoprojekcie, konferenčné prekladateľské systémy a iné. Veríme, že je dobré, ak klient nájde všetko „pod jednou strechou“, čím ušetrí množstvo energie. Všetky spomínané služby, ktoré ponúkame v kompletnej miere, uľahčujú klientom život a šetria čas a hlavne financie.

Našu firmu reprezentujú eventoví manažéri, ktorí od prvého kontaktu až po zbalenie techniky po akcii komunikujú a riešia všetky veci s klientmi. Takisto Vám naši eventoví pracovníci dokážu pomôcť zabezpečiť cateringové služby, dekorácie alebo účasť umelcov, tanečníkov či zabávačov. Keďže za sebou máme množstvo úspešných eventov, disponujeme databázou kontaktov, ktoré uľahčia organizáciu každého podujatia. Nájsť fullservice služby na jednom mieste je výhra.

Ak máte záujem o podrobnejšie informácie, riešite aktuálne plánovanie konkrétneho eventu alebo máte záujem s nami spolupracovať do budúcna, určite nás kontaktujte.